Opcje przeglądania

Wydawać by się mogło, że wstążka to niewiele znaczący detal, niemal niedostrzegalny akcent, którego obecność rzadko doceniamy przy pierwszym spojrzeniu. Wystarczy sobie jednak wyobrazić tradycyjny słomkowy kapelusz przyozdobiony barwną wstążką i ten sam kapelusz bez niej, zaproszenie weselne udekorowane delikatną aplikacją także znacznie lepiej wygląda niż zwykły kawałek kartonika, że o bukietach kwiatowych nie wspomnę.

Wstążka dobrana stosownie do zastosowania oraz efektownie upięta podkreśla, nadaje blasku, kwiatom, kompozycjom florystycznym i nawet najmniejszym upominkom. Wstążki wykorzystywane są także w branży dekoracyjnej, gdzie wykorzystywane są jako elementy wystroju wystaw sklepowych w okresach świątecznych, kościołów i sal bankietowych podczas ślubów i komunii. Wstążki są także cenionym tworzywem wśród twórców unikalnych ozdób i upominków.  

 

tasiemki satynowe - przykładowe wykorzystanie

Przykładowe wykorzystanie wstążek - zabawka sensoryczna dla niemowląt

 

W zasadzie można bez żadnego wahania powiedzieć, że wstążki towarzyszą człowiekowi od chwili urodzenia aż po dzień, w którym nasze życie się kończy. Wstążki można znaleźć na świecach gromnicznych podczas chrztu, później spotykamy się z nimi jako dzieci, ponieważ wstążki są ciekawym dodatkiem do odzieży dziecięcej oraz do tzw. zabawek sensorycznych, później wstążek jest jakby coraz więcej...komunia, osiemnastka, zaproszenia na studniówkę, wesele...i tak w zasadzie bez końca toczą się losy tego "niewiele" znaczącego detalu... 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl