Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Prace rękodzielnicze są dla wielu osób doskonałym sposobem na twórcze i kreatywne spędzenie wolnego czasu. Rozwijające się wciąż techniki oraz oczekiwania twórców sprawiają, że warsztat rękodzielnika niejednokrotnie wygląda jak domowe laboratorium mitycznego alchemika.

 

Nożyczki i klej biurowy to nie wszystko…

Oczywiście nożyczki i klej są w wielu technikach nieodzownymi atrybutami pracy twórczej, ale decydując się na tylko te dwa elementy od razu stajemy przed kolejnymi wyborami – jakie nożyczki sprostają naszym oczekiwaniom? Który klej w sposób trwały i estetyczny zapewni trwałość połączenia? Już w tych kilku słowach wstępu łatwo można zauważyć konieczność podejmowania odpowiednich decyzji zakupowych, by praca z wstążką satynową, papierem, wełną czy styropianem była naprawdę przyjemna i nie wymagała korekty, ponieważ na to może być już za późno, kiedy „mleko się rozleje”.

Dlatego jeśli chcecie, aby Wasza praca nie poszła na marne kierujcie się w decyzjach zakupowych przede wszystkim najwyższą jakością – zarówno narzędzi jak i samych materiałów wykorzystywanych do prac artystycznych.

Szpilki i cekiny?

Przyozdabianie elementów styropianowych kolorowymi cekinami i tasiemkami to naprawdę żmudna praca, dlatego warto, aby była ona w miarę możliwości przyjemna. Ostre szpilki i najwyższej jakości cekiny sprawią, że każdy udekorowany przedmiot zyska swój indywidualny charakter, chociaż w cyklu produkcyjnym nic tego nie zapowiadało! Jakie szpilki stosować do pracy ze styropianem? Wszystko zależy od tego, co masz zamiar przymocować. Szpilki o długości 14 mm doskonale się sprawdzą do mocowanie tasiemek satynowych oraz aplikacji ażurowych, natomiast do mocowania lepiej zastosować szpilki o długości 15 mm, chociaż nie będzie błędem wykorzystanie tych krótszych – zwłaszcza jeśli ozdabiany detal nie jest duży.

Oczywiście to tylko niektóre z możliwości, które otwierają przed Wami narzędzia i akcesoria z Naszej oferty. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl