O firmie

Witamy serdecznie na naszej stronie firmowej. W zasadzie moglibyśmy napisać, że wcale nie potrzebujemy tego całego ambarasu, że wystarczą nam wynagrodzenia, które otrzymujemy w pracy i byłoby to rzecz jasna zgodne z prawdą! To, co zarobimy w istocie nam wystarcza, ale w tym wszystkim chodzi także o coś więcej...

 

Nasza wizja

Mieszkamy w niedużej wsi w okolicach Łowicza, który słynie z barwnych strojów i bogatej tradycji folklorystycznej. Jesteśmy młodym małżeństwem z wielką pasją, oprócz sklepu, do którego Państwo trafili prowadzimy niewielkie gospodarstwo, w którym hodujemy kozy karpackie dające wyśmienite mleko, z którego wytwarzamy na użytek własny sery podpuszczkowe. Hodujemy także kilka owiec, które stały się genezą naszego logotypu. Bliski kontakt z naturą i troska o ziemię, którą dostaliśmy tylko na chwilę od Naszych dzieci sprawił, że kierując się codziennymi wyborami uwzględniamy aspekty związane z biologią i ekologią naszej planety. Ideały te próbujemy także przekazywać naszym córkom. 

Być może niektórzy z Was znają nasz profil na Facebooku, który w zasadzie miał być - i jest - przyczynkiem do utworzenia w naszym miejscu zamieszkania wyjątkowej pracowni, w której chcielibyśmy zachować od zapomnienia technologię tkania właściwą regionowi łowickiemu. W stylowych zabudowaniach z czerwonej cegły chcielibyśmy stworzyć to miejsce...nie dla nas, dla Was, dla Naszych dzieci, dla osób, które mają ochotę spotkać się z żywym rękodziełem. Dlatego właśnie uruchamiamy sklep, którego dochody chcemy przeznaczyć na sfinalizowanie tego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami Nam się uda!

 

zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku:

od jagniaka do wełniaka

 

 

 

 

DANE FIRMY:

IN-OUT Michał Wilk

Bocheń 64

99-400 Łowicz

NIP 834 173 16 77

REGON 100467835

 

 

 

 

Pozdrawiamy Serdecznie

Magdalena, Michał, Zosia, Wiktoria 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl